Warsztaty wielkanocne 14.03

Wspólne tworzenie jajek z Przedszkolem numer 10 :)

Warsztaty wielkanocne 14.03

Warsztaty z grupą ze Stacyjkowa :)

Warsztaty wielkanocne 11.03.2024

Warsztaty wielkanocne 11.03.2024 z STO :)

Warsztaty wielkanocne 12.03.2024

A tak bawiliśmy się na zajęciach wielkanocnych z przedszkolakami z żyrardowskiej placówki numer 9 :)

Warsztaty wielkanocne 13.03.2024 część 1

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej numer 4 również odwiedzili nas na zajęciach wielkanocnych :) :)

Warsztaty wielkanocne 11.03.2024

Relacja z poniedziałkowych warsztatów z Przedszkolem numer 6 :)

Koncert patriotyczny

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z koncertu patriotycznego zorganizowanego w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych :)

Konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 01.03.2024 w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbył się historyczny konkurs wiedzy.

Gratulujemy laureatom!

I miejsce w konkursie zajął Jakub Anczewski z kl. 4 Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Żyrardowie.
II miejsce w konkursie zajął Patryk Oleksiak z kl. 4 Zespołu Szkół w Mszczonowie.
III miejsce w konkursie zajął Antoni Stańczyk z kl. 3 Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Mszczonowie.
Zapraszamy serdecznie

na spotkanie z Tadeuszem Płuzańskim!

Konkurs plastyczny

Zachęcamy uczniów i opiekunów do zapoznania się z konkursem plastycznym o tradycjach wielkanocnych organizowanym przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Jak co roku przewidujemy ciekawe nagrody. Termin składania prac wypada 5 kwietnia.
W szczegółach znajdziecie regulamin.

Metryczka zgłoszeniowa musi zawierać informacje takie jak: imię i nazwisko autora pracy, wiek, nazwę i adres placówki, telefon i mail kontaktowy, imię i nazwisko nauczyciela. Oprócz tego potrzebne jest oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku dziecka, oraz na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenie można napisać ręcznie lub wydrukować. Pliki z wzorami zostały wysłane na adresy powiatowych placówek, czekają na Was również wydrukowane w budynku Muzeum.