"Droga artysty - ślady, czyli podróż od twarzy do twarzy, bez lansu i parcia na szło" - październik 2021

Wernisaż jubileuszowej wystawy Artura Krajewskiego🎂. W piątek 22 października o godz. 18.00 w Muzeum Mazowsza Zachodniego profesor ASP w Warszawie i żyrardowianin Artur Krajewski obchodził 30 lecie pracy twórczej, z tej okazji jubilat oprowadził gości po wystawie pt, DROGA ARTYSTY – ŚLADY, CZYLI PODRÓŻ OD TWARZY DO TWARZY, BEZ LANSU I „PARCIA NA SZKŁO”. 👏 Wystawę w muzeum, honorowym patronatem objął Krzysztof Dziwisz Starosta Żyrardowski. W trakcie wernisażu były okolicznościowe przemówienia, łzy wzruszenia i radości, gorące gratulacje, kwiaty 🌷🌷🌷 i bardzo miła atmosfera😀. Po obejrzeniu wystawy profesor Artur Krajewski zaprosił gości na dalsze uroczystości do Centrum Kultury w Żyrardowie. Urodziny artystyczne wsparli i jubileuszowym uroczystościom patronowali: Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego, Lucjan Krzysztof Chrzanowski Prezydent Miasta Żyrardowa, Błażej Ostoja Lniski Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Waldemar Siwiński Prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, Marek Balcer Prezes firmy Geotermia Mazowiecka.