Historia R.K.Ł. Dzik w Żyrardowie – klimaty mazowieckiego łowiectwa, zwierzyna łowna Mazowsza Zachodniego. maj - lipiec 2010

Dnia 29 maja 2010 r. w Muzeum odbyło się otwarcie wystawy pt. „Historia R.K.Ł. Dzik w Żyrardowie – klimaty mazowieckiego łowiectwa, zwierzyna łowna Mazowsza Zachodniego.” Ekspozycja została zorganizowana z okazji 65-lecia Koła Łowieckiego „Dzik” w Żyrardowie. Na wystawie można obejrzeć pamiątki związane z historią i działalnością Koła, wiele eksponatów należących do jego członków i przyjaciół. W Muzeum można nabyć książkę „Kronika 1945 – 2010. 65 lat Koła Łowickiego Dzik w Żyrardowie” napisaną przez Łowczego Jerzego Maciejaka. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na zwiedzanie wystawy, która otwarta będzie od czerwca do końca sierpnia bieżącego roku.