RAZ, DWA, TRZY, WARSZAWIAKIEM JESTEŚ TY!

Już po raz dziewiąty zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 22 czerwca do 8 września 2019 roku. Jeśli chcecie zostać tropicielami tajemnic i dowiedzieć, kto straszy na zamku w Czersku, co to jest kenotron, kto mieszkał w Ermitażu, kim była Sue Ryder, do czego służyła koreańska lektyka „gama”, co to jest Chryzokola, co przywiozła Wanda Rutkiewicz z wyprawy na Mount Everest, lub odpowiedzieć na pytanie: „Czy Warszawa jest kobietą?”, koniecznie weźcie udział w naszej fantastycznej zabawie. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Na wszystkich graczy czekają nowe wyzwania i ciekawe miejsca, a dla wytrwałych przygotowaliśmy nagrody!

Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie już po raz piąty jest jednym z organizatorów wakacyjnej zabawy "RAZ, DWA, TRZY, WARSZAWIAKIEM JESTEŚ TY" i dzięki temu także w Żyrardowie czekają na Państwa tajemnice do odkrycia! Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!