Premiara publikacji „Uciechy Lata i Od wiosny do wiosny”

 

Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie informuje, że 4 grudnia odbędzie się oficjalna premiera publikacji Pawła Hulki-Laskowskiego „Uciechy Lata i Od wiosny do wiosny”. Z uwagi na sytuację pandemiczną w Polsce Muzeum postanowiło zmienić zaplanowaną formułę premiery i zorganizować ją w Internecie.

Premiera publikacji rozpocznie się 4 grudnia. Tego dnia 30 pierwszych osób, które zwiedzą Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie otrzymają publikację za darmo.

W kolejnych dniach, poczynając od poniedziałku 6 grudnia Muzeum zaplanowało inne atrakcje. Przez cały tydzień trwać będzie quiz wiedzy o Pawle Hulce-Laskowskim i jego twórczości. Quiz odbędzie się na profilu facebookowym Muzeum. Każdego dnia Muzeum zamieści jedno pytanie. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma publikację „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny” w nagrodę.

Dodatkowo w tygodniu od 6 do 10 grudnia ukaże się cykl artykułów poświęconych Pawłowi Hulce-Laskowskiemu i jego twórczości oraz projektowi wydania publikacji „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny”.

Projekt „Wydanie książki dla dzieci Pawła Hulki-Laskowskiego „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny” w formie papierowej i e-book” został dofinansowany z programu LITERATURA ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerem projektu są Urząd Miasta w Żyrardowie i Towarzystwo Przyjaciół Miasta Żyrardowa.

 „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.”

Lniany ZaułekUrząd MiastaBibliotekaCentrum KulturyOŻyrardówOŻyrardówŻyrpointŻyrpointGłosGłosŻycie Tydzień Żyrardowa