Konkurs Historyczny

Przed nami X edycja Powiatowego Konkursu Historycznego pt: „Gdzie są kwiaty z tamtych lat. Konkurs wiedzy o Armii Krajowej, Szarych Szeregach i Żołnierzach Wyklętych”. Zapraszamy uczniów ze szkół ponadpodstawowych z Powiatu Żyrardowskiego. Konkurs honorowym patronatem objęli i nagrody ufundowali Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Starosta Powiatu Żyrardowskiego Krzysztof Dziwisz oraz organizatorzy tj. Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie oraz Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, nagrody w konkursie ufundował Również Instytut Pamięci Narodowej. Konkurs rozpoczynamy we wtorek 9 listopada o godz. 10.00, w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Większość nagród już mamy!!! Do zobaczenia w najbliższy wtorek.