Konkurs

Przypominamy o konkursie upamiętniającym Żołnierzy Wyklętych pod patronatem Krzysztofa Dziwisza Starosty Powiatu Żyrardowskiego, jeszcze do poniedziałku 01.03. do godziny 12.00 można przynosić prace uczniów. Wszystkich uczestników prosimy by pamiętali o podpisaniu swoich prac. Na odwrocie powinno się znaleźć imię, nazwisko, wiek, klasa i szkoła. Po zakończeniu oceny prac, o tym kto wygrał i został nagrodzony powiadomimy szkoły. Wręczenie nagród odbędzie się 05.03 w piątek. Prace można przynieść również w najbliższą sobotę i niedzielę, w tych dniach muzeum jest czynne od godz.11.00 do godz. 17.00.