Ogłoszenie

W związku z luzowaniem obostrzeń zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa covid -19 od jutra tj. od 2 lutego Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie będzie czynne dla zwiedzających. W ciągu pierwszych dwóch tygodni lutego można przyjść do Muzeum, kupić wydawnictwa, obejrzeć Panoramę Żyrardowa oraz Galerię Józefa Rapackiego. Od środy 17 lutego, w środy i czwartki muzeum będzie czynne dla zwiedzających w godzinach 8.00 – 18.00. W pozostałe dni tygodnia tj. wtorek i piątek muzeum będzie czynne dla zwiedzających od 8.00 – 16.00, poniedziałek pozostaje dniem wewnętrznym, muzeum nie będzie dostępne dla zwiedzających. Od soboty 20 lutego wznawiamy sobotnio – niedzielne dyżury w związku z tym zapraszamy do zwiedzania w godzinach od 11.00 do 17.00. Do momentu całkowitego odwołania obostrzeń sanitarnych informujemy, że w trakcie zwiedzania gości obowiązują maseczki zasłaniające nos i usta oraz jednorazowe rękawiczki.