Koniec "Podróży sentymentalnej"

Nasza „Podróż Sentymentalna – ziemia żyrardowska na starej fotografii” powoli dobiega końca. Już tylko do niedzieli włącznie (7.04), można zwiedzać wystawę złożoną z kilkudziesięciu unikalnych zdjęć dawnego Żyrardowa oraz innych miejscowości powiatu żyrardowskiego. Serdecznie zapraszamy!

A od przyszłego piątku rusza nowa wystawa w naszym Muzeum: „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”, która pomoże przybliżyć (nie tylko najmłodszym) świat wczesnośredniowiecznych Słowian, przeniesiony w humorystyczny sposób przez Janusza Christa na karty swojego kultowego komiksu. Więcej szczegółów już wkrótce.