Spotkanie z Janiną Wielogurską

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć pisarkę, Panią Janinę Wielogurską. Spotkanie zostało zorganizowane pod patronatem Krzysztof Dziwisz - Starosta Powiatu Żyrardowskiego. W wydarzeniu wzięła udział młodzież ze Szkoły Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Żyrardowie, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie - Czerwoniak oraz grupa turystów z Ośrodek Kultury "Arsus" w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy. Podczas spotkania odbył się konkurs recytatorski. Pisarka wysłuchała swoich tekstów w wykonaniu młodzieży, nagrodziła je i wręczyła dyplomy. Spotkanie zostało uświetnione występem fortepianowym Bartosza Kornowskiego z Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Żyrardowie, ucznia pana Sebastiana Raja. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.