Otwarcie wystawy "Kajko i Kokosz. Komiksowa archeologia"

Wystawa "Kajko i Kokosz - komiksowa archeologia" oficjalnie otwarta! Dzisiaj o godzinie 17:00 odbył się wernisaż, na którym mieliśmy przyjemność gościć Pana Pawła Pogodzińskiego, czyli kierownika Muzeum Grodzisko w Sopocie, oddziału Muzeum Archeologiczne w Gdańsku oraz autora "komiksowej archeologii." Pan Paweł oprowadził Gości i opowiedział im nie tylko ciekawostki na temat komiksu i jego autora, ale również procesu organizacji tak wyjątkowej wystawy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Pan Krzysztof Dziwisz - Starosta Powiatu Żyrardowskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, oraz odwiedzin w naszym muzeum. Kajko i Kokosz goszczą u nas do 23 czerwca tego roku!