Dobra wiadomość!

Muzeum Mazowsza Zachodniego otrzymało dofinansowanie z programu LITERATURA ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach projektu: Wydanie książki dla dzieci Pawła Hulki-Laskowskiego „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny” w formie papierowej i e-booka, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie przygotuje wydawnictwo dla dzieci zawierające dwie książeczki autorstwa Pawła Hulki – Laskowskiego, Uciechy lata i Od wiosny do wiosny. Projekt jest realizowany w ramach obchodów Roku pisarza Pawła Hulki Laskowskiego w Żyrardowie.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.”