Młodzież z naszego powiatu nagrodzona w Toruniu

Z wielką radością informujemy, że z Torunia dotarły do nas niezwykle pomyślne wieści! Jury 45 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum", organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Toruniu z 1337. nadesłanych prac dokonało wyboru i nagrodziło najlepszych. Wśród nagrodzonych znaleźli się laureaci konkursu szczebla regionalnego organizowanego przez nasze Muzeum:

1. Emilia Frączak, "Św. Franciszek", lat 11, Szkoła Podstawowa w Baranowie, opiekun Małgorzata Rytel-Kuc
2. Hanna Fałkowska, "Sztuka polska za oceanem - New York State" interpretacja obrazu Judyty Sobel "Karuzela", lat 8, Szkoła Podstawowa w Baranowie, opiekun Małgorzata Rytel-Kuc
3. Patrycja Kowalska, "Interpretacja mozaiki bizantyjskiej", lat 12, Szkoła Podstawowa nr. 6 w Żyrardowie, opiekun Dorota Misiak.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji artystycznej.
❗️😃🤩🏦🎨👍🤝👏💪😃❗️