Magia Meksyku, opowiść z pasją

"Magia Meksyku" wystawa Ryszarda Sobolewskiego – podróżnika, policjanta, dziennikarza i eksperta z zakresu kryminalistycznych badań fotograficznych i zapisów wizualnych - została otwarta.  Honorowy patronat nad wystawą objął ambasador Meksyku w Polsce - Alejandro Negrín Muñoz.

W piątek (07.09.2018) o godzinie 12.00, w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 (w tzw. Elektryku) miała swój wernisaż wystawa "Magia Meksyku", na który przybyło wielu gości, miedzy innymi Wojciech Szustakiewicz Starosta Powiatu Żyrardowskiego oraz Dariusz Kaczanowski Wiceprezydent Żyrardowa. Obecni byli także uczniowie z nowo utworzonej w ZS nr.1 klasy o kierunku Technik fotografii i multimediów.

Wystawę można oglądać do końca września.