XII edycja konkursu „Mazowieckie zdarzenia muzealne – Wierzba”

W poniedziałek 24 września w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku odbyła się uroczystość rozdania nagród i honorowych wyróżnień laureatom XII edycji konkursu „Mazowieckie zdarzenia muzealne – Wierzba”. Konkurs jest organizowany co roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Stowarzyszenie Muzealników Polskich Oddział Mazowiecki i ma na celu docenienie pracy oraz promocję wydarzeń organizowanych przez mazowieckie muzea. Możemy się pochwalić, że nasze Muzeum jest jedną z najczęściej docenianych placówek w tym konkursie - otrzymaliśmy już 7 nagród i 5 wyróżnień!