Rozstrzygnięcie Konkursów

14 czerwca 2018 r. o 10.00 w siedzibie Muzeum odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego etapu międzynarodowych konkursów dla dzieci i młodzieży: "Moja przygoda w muzeum" oraz "Muzealne spotkania z fotografią". Do muzeum nadesłano ponad 160 prac ze szkół powiatu żyrardowskiego, z czego 19 zostało nagrodzonych i 21 wyróżnionych. Jury w konkursie fotograficznym przewodniczył artysta fotografik Karol Grabowski, a w konkursie plastycznym artysta plastyk Zbigniew Kołaczek. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Żyrardowie. Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!