Uroczyste podsumowanie
I edycji powiatowego konkursu „Kocham Cię , Polsko”.

9 marca 2017 roku o godzinie 10:00 w Muzeum Mazowsza Zachodniego uroczyste podsumowanie I edycji  powiatowego konkursu „Kocham Cię , Polsko”.  Jury pod przewodnictwem dyrektora Muzeum Bogusława Nietrzebki  miało trudne zadanie, ponieważ napłynęło 407 prac konkursowych z 22 placówek z terenu  powiatu żyrardowskiego. Poseł Maciej Małecki i dyrektor Muzeum Mazowsza Zachodniego Bogdan Nietrzebka wręczyli  9 nagród i 8 wyróżnień. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Starostwo Powiatu Żyrardowskiego i posła Macieja Małeckiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji,  gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym i opiekunom.