Nowe wydanie "Mojego Żyrardowa" już w Muzeum

Muzeum z radością informuje, że już niedługo do rąk czytelników trafi nowe wydanie książki Pawła Hulki-Laskowskiego „Mój Żyrardów”. Książka jest już w Muzeum i nie możemy się doczekać, aby ją oficjalnie zaprezentować.

Nowe wydanie „Mojego Żyrardowa” otrzymało twardą oprawę, atrakcyjną szatę graficzną, profesjonalną redakcję i wzbogacone zostało o zdjęcia Żyrardowa i Pawła Hulki-Laskowskiego.

Projekt wydania nowej edycji „Mojego Żyrardowa” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

"Mój Żyrardów" jest bezcennym źródłem historycznym pokazującym kulturę i tradycję robotniczą oraz życie codzienne i ciężką pracę mieszkańców przemysłowego miasta z przełomu XIX i XX w.

Zachęcamy wszystkich do obserwowania naszej strony internetowej i profilu na facebooku, gdzie będziemy przedstawiać więcej szczegółów dotyczących nowego wydania „Mojego Żyrardowa” i zaprosimy wszystkich na uroczystą premierę publikacji.