Urodziny ECHA w Noc Muzeów!

Zapraszamy na pierwsze urodziny ECHA ŻYRARDOWSKIEGO i NOC MUZEÓW, które będą miały miejsce już w najbliższą sobotę (18.05) w Muzeum Lniarstwa im. Filipa de Girarda w Żyrardowie! A także do naszej ZABAWY INTERNETOWEJ z NAGRODAMI (szczegóły poniżej).

Rozpoczynamy w sobotę o 20.30, tuż po spotkaniu z Dorotą Kanią i projekcją jej filmu RYNGRAF, opowiadającym o losach zamordowanego przez komunistów żyrardowskiego żołnierza Armii Krajowej.

Na URODZINY przygotujemy TORT i QUIZ HISTORYCZNY z nagrodami związanymi z dziejami naszego miasta! Wcześniej jednak przedstawimy interesujące tematy, które już wkrótce zostaną opisane na ECHU. Ale to nie wszystko - głównym tematem naszego spotkania będzie jeden z najstarszych budynków w Żyrardowie, którego niepublikowane wcześniej zdjęcie w formie obrazu będzie można wygrać w naszym sobotnim QUIZIE HISTORYCZNYM!

DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ!
(w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wiadomość na Echo Żyrardowskie)