Zapraszamy na ferie w Muzeum

Rozpoczęły się ferie w naszym województwie. Z tej okazji dla wszystkich zorganizowanych grup Muzeum przygotowało bezpłatne, specjalne lekcje:

ZABAWY SPRZED LAT MAMY I TATY
Na zajęciach zapoznamy dzieci z zabawami z czasów, kiedy nie było komputerów, kablówki czy telewizora w wielu domach. Zagramy w komórki do wynajęcia, ziemniaka, tramwaj czy gumę. Uczestnicy zajęć dowiedzą się co to chłopek, pikuty czy zośka, ale przede wszystkim dostaną skarbnicę pomysłów na dobrą zabawę.
czas trwania 1.30h
wiek 4-13 lat

PORTRETY POSTACI ZWIĄZANYCH Z WILLĄ DITTRICHA
Lekcja dotyczy historii ludzi związanych z willą oraz portretów prezentowanych w siedzibie muzeum. Historie i legendy zostaną wzbogacone prezentacją dawnych fotografii i pocztówek. W części praktycznej uczestnicy zmierzą się z zadaniem plastycznym - wykonaniem portretu ukochanej Karola Dittricha.
czas trwania 1h - 1.30h
wszystkie grupy wiekowe

Wszystkich serdecznie zapraszamy do korzystania również z naszej stałej oferty edukacyjnej. Więcej szczegółów pod numerem 46 855 33 13.